Загарбники під час фейкового референдуму порахували навіть «голоси» українців, які виїхали з окупованої території (аудіо)

Загарбники під час фейкового референдуму порахували навіть «голоси» українців, які виїхали з окупованої території (аудіо)
348883 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це свідчить нове перехоплення СБУ, на якому цю інформацію зі своєю дружиною обговорював військовослужбовець Псковської дивізії.

Дружина розказала йому останні новини про псевдореферендум – «это все на*балово… предлагали в Херсонской области купить даже «Ладу-гранту» или что-то такое, чтобы они проголосовали «за россию».

Загарбник у свою чергу поділився враженням про свою розмову з місцевим населенням окупованої Донеччини: «Местные тут говорили, что половины людей здесь нету – уже уехали. А их голоса все равно посчитаны».

Але навіть знаючи про фейковість цих «референдумів», які провела рф на окупованих територіях України, росіяни навряд чи почнуть сумніватися у тому, що вони «асвабадітєлі».

Зате українські захисники на власні очі бачать, як їх зустрічають у деокупованих містах і селах. І це найкраща мотивація, щоб звільнити всі наші території!

ssu.gov.ua

Теги: СБУ , Служба Безпеки України, війна в Україні,референдум,псевдореферендум
Мої відео